» מיהו סייג' נארדה?

מיהו סייג' נארדה?

סייג´נאראדה הינו המורה הרוחני והמייסד של עמותת מודעות הסידהא (ע"ר) בישראל.

הוא נולד בעיר דמר אשר בתימן והגיע לארץ בגל העלייה המסיבי של שנת 1949. במהלך ילדותו ותחילת חייו כבוגר, הוא גר ברמת גן במרכז הארץ. הוא תכנן קריירה מצליחה של נגן גיטרה וזמר. הוא לא ידע, ולו במעט, כי שאיפתו זו עמדה להיקטע בחדות לאור הזדמנות נדירה ומבורכת שחיכתה לו.
ב- 1974, בגיל 29, הוא פגש את נורית אילן, תלמידה של סוואמי מוקטננדה פרמהמסה, אשר קיבלה הוראה לייסד מרכז רוחני מטעמו בישראל. במרכז סידהא יוגה זה, שהוקם בעיר העתיקה של יפו, סייג´ נאראדה חווה את השאקטי פאט הראשון שלו, ההתעוררות הראשונה של הקונדליני, בעוצמה נדירה מאוד וכך החל את המסע הרוחני שלו. תוך שנה וחצי, הוא הגיע לשלבים הראשונים של הטוריה סטייט.
מאותה עת והלאה, סייג´ נאראדה בילה את 17 השנים הבאות של חייו כבעל משפחה. הוא נשא לאישה את נורית אילן ונולדה להם בת בשם שירית. הוא חי במרכזים שונים שנוהלו על ידי סוואמי מוקטננדה פרמהמסה בהודו, ניו יורק, קליפורניה וקנדה. היכן שלא היה, ללא לאות הוא תירגל וחי על פי הלימודים של המורה הרוחני שלו.
ב- 1975, פגש סייג´ נאראדה לראשונה את המורה הרוחני שלו, באבא מוקטננדה, באוקלנד אשראם אשר בסן פרנסיסקו קליפורניה. שם הוא קיבל צורה מיוחדת של שאקטי פאט שהעניקה לו את החסד לפרוץ לדרגת הטוריה סטייט. לאחר המהאסמדהי של באבא ב- 1982, סייג´ נאראדה המשיך את דרכו עם גורומאי באשראם בסוואת´ פלסבורג עד שנת 1986. סייג´ נאראדה מלא בהודיה והערצה לגורומאי ותמיד מודה על חסדה.
ב-1992, סייג´ נאראדה חזר לישראל, לעיר ילדותו, רמת גן, וייסד קליניקה ל-
Colon therapy . הוא אף השלים ארבע שנות לימוד וסיים עם תואר בנטורופטיה ND , דוקטור לנטורופטיה.
בקיץ של 1998, הוא קיבל הוראה במדיטציה מהגורו שלו לצאת אל מקום מבודד. סייג´נאראדה שכר דירה קטנה בעיירה הציורית מגדל המשקיפה על הכנרת. במהלך שהותו בת החודש בבית זה, הוענקה לו המתנה הנכספת ביותר – החסד העילאי של להיות סידהא והשגת ההתגשמות העצמית.
מהיותו סידהא, היה על סייג´נאראדה לחדול מלעבוד בעולם למחייתו. כסידהא מאסטר, ניתן לו הכוח להעניק את המתנה הנדירה של שאקטי פאט (התעוררותה של האנרגיה האלוהית הרוחנית). תפקידו לעזור לכל אלה שפונים אליו בכל מישורי החיים, בהעניקו ידע, אהבה וחסד ובהכוונתו את כל אותם מחפשים רוחניים לאורך אותה דרך שהוא עצמו הלך בה – דרך הסידהא יוגה כשם שהמורה שלו עשה למענו.
 

חדשות

עיצוב והקמה Webart