» סאטסאנגים

סאטסאנגים

התת מודע

סייג´ נאראדה

תת המודע הוא מחסן שאין לו גבולות. זה לא פלא שאנשים לא יכולים להיות מאושרים ולא יכולים לאהוב, או לקבל אהבה, כשיש להם כל כך הרבה עקרבים בתוך תת המודע.
כל המצבים המנטליים הקשים נובעים מתת-המודע.  מצבים של פחדים, כעסים, שנאה, מוגבלויות, ווסנות, צער. ההכרה נעשית כל כך רגישה, שהאדם לא יכול לשאת את זה. מכל דבר הכי קטן הוא נפגע ויוצר מצב פסיכי אין סופי -  כדי להגן על עצמו מאותו מצב.

קרא עוד...

אי מוגבלות

סייג' נאראדה

המושג "אי מוגבלות" מתייחס לאדם, מהמקום שמאפשר לו לממש את רצונותיו ואת חלומותיו ולהצליח בכל מה שהוא רוצה ליצור בעולם זה. המושג "אי-מוגבלות" מתייחס למצב הפרקטי, המנטלי והרוחני של האדם, לא לפנטזיות ולחלומות לא מציאותיים. עצם קבלת ההבנה והידע על אי-המוגבלות, משחררת את האדם ועוזרת לו לפגוש את תחושת האמת -  שהוא יכול להצליח. מעבר לזה, החסד מתגלה בצורות שונות, לעזור לאדם שמאמץ לו מודעות זו.

קרא עוד...

אי קבלת פירות הפעולה

סייג´ נאראדה

ברגע שאתם קשורים לפירות הפעולה אתם חוסמים את ה"ספיריט", זאת אומרת שהפירות לא יהיו מושלמים ולא יהיו כל כך מועילים. אותה ספאנדה שרוצה לגלות את השלמות שלה, אתם חוסמים אותה על ידי דאגה וחרדה, לחץ, פחד, תקווה.  

קרא עוד...

הבליס של ה Self

סייג´ נאראדה

ה – BLISS  של ה – SELF , האושר של ה – SELF , האושר של העצמי .
האושר האמיתי, הוא למעשה אנרגיה שנקראת שאקטי, אננדה שאקטי. אננדה שאקטי היא אושר. זה הדבר שהאדם כמהה אליו ומחפש אותו. בשביל זה הוא חי, הוא רוצה להיות מאושר.

קרא עוד...

העקרון האבסולוטי

סייג´ נאראדה

העיקרון האבסולוטי הוא הנושא החשוב ביותר ליוגי.  כל זמן שהאדם לא מכיר בעיקרון הזה, לא יודע אותו, לא חווה אותו, לא מכבד אותו, יהיה לו קשה מאוד לחיות באושר. למעשה הוא פונה לכיוון הסבל, כי העיקרון האבסולוטי הוא המקור לאושר, לידע, לאיזון.

קרא עוד...

המודעות האבסולוטית

סייג´ נאראדה

המודעות האבסולוטית היא הדבר המהותי ביותר של האבסולוט. המודעות נמצאת בכל, אבל כשמדובר באדם, היא נמצאת אצלו בסהסררה. האהבה נמצאת אצלו בלב והם אחד.

קרא עוד...

בהקטי יוגה

סייג' נאראדה

אהבה אלוהית זו אהבה ללא תנאים. אין בה שום תנאים וזה דבר שמאוד קשה להכרה לתפוס ולקבל וכן לאגו. האהבה הזאת, במהות שלה, לא מבוססת על שום אינטרס. אהבה אלוהית זו אהבה ללא תנאים.

קרא עוד...

חדשות

עיצוב והקמה Webart