» חוברת נהיגה במודעות.

חוברת נהיגה במודעות.

ספרון זה מיועד לכל נהג, המעונין להקשיב לרגע ולעשות בדיקה עצמית בכל הקשור לנהיגה. בספרון זה מוגש ידע, המבוסס על פילוסופיה פרקטית והגיונית, שבאה לעזור לנהג להגן על עצמו.

מתוך חמלה למצב תאונות הדרכים בשנים האחרונות אשר בהן הרבה אנשים מוצאים את מותם בטרם עת, סייג´ נאראדה חיבר חוברת זו, המעניקה ידע ומציעה טכניקה פשוטה דרכה כל נהג יכול להגן על עצמו ועל הנוסעים עמו מכל פגע בזמן הנסיעה בכביש. כל חוברת מלווה בכרטיס קטן הנושאת את ברכתו האישית של סייג´ נאראדה ומילים אחדות של תפילה שניתן לתליה על המראה הפנימית של הרכב, קרוב לנהג.
אחת הסיבות לתאונות דרכים היא, שהנהג חושב, שהוא יודע, ואין לו צורך ללמוד יותר. זו המלכודת הראשונה, שכל נהג צריך להסיר. לכן היה טוב, אם כל אחד היה שם לרגע בצד את המחשבה הזאת, ומרשה לעצמו ללמוד גישה חדשה לנהיגה.
לאור התאונות המרובות בדרכים, הרגשתי צורך לעזור במניעת הסבל והקטל, הנגרמים מידי יום ביומו מהסיבות של חוסר ידע והבנה. הגישה ביסודה מבוססת על פילוסופיה מנטלית רוחנית, כשהיא מוגשת בצורה פשוטה וברורה, כך שכל אדם יכול להבין ולתרגל אותה. למעשה, גישה זו הופכת את הנהיגה ליתרון, כשהנהג מנצל את הזמן לפיתוח ריכוז, איזון ורגיעה.
ישנם אספקטים סמויים, הגורמים לאדם לחוסר איזון בזמן הנהיגה. ישנו אספקט קארמי, שהאדם צריך ללמוד ולהכיר אותו. מכל מקום, נהיגה ברכב זה לא דבר שצריך לקחת בקלות ראש. אחרי הכל חייבת להיות סיבה לתאונות בדרכים, והנהגת חייבים להבין ולאתר סיבות אלו.
מה שנותר, זה לאחל לכל נהג הצלחה. מי ייתן וספרון זה יאיר את עיני הנהגים להיות פתוחים וקשובים על מנת לעשות את השינוי הדרוש.

מחיר ערכה הכוללת חוברת וכרטיס לרכב: 30 שח.

להזמנות בכרטיס אשראי ולמשלוח בדואר, שלחו לנו דואר אלקטרוני וניצור עמכם קשר לצורך ההזמנה.

חדשות

עיצוב והקמה Webart