» סטאנגים » בהקטי יוגה


בהקטי יוגה

אהבה אלוהית זו אהבה ללא תנאים. אין בה שום תנאים וזה דבר שמאוד קשה להכרה לתפוס ולקבל וכן לאגו. האהבה הזאת, במהות שלה, לא מבוססת על שום אינטרס. אהבה אלוהית זו אהבה ללא תנאים.

זה מאוד קשה להגיע לסטייט הזה, שבו אתה אוהב ללא תנאים. זה לא קל. זה לא דבר שאתה יכול להשיג בן רגע. זה תרגול של שנים ואדם צריך לעבוד על כל מיני אספקטים: על האגואיזם, על שרות, על ההבנה, על הידע וההקרבה וכן לעבור מבחנים.
ה- divine בוחן ומעמיד במצבים שבהם הבהקטה צריך להיות selfless (חסר אנוכיות) לגמרי. הוא צריך להיות ממש נקי וטהור ומלא באהבה ומלא במשמעת, בשליטה עצמית.
הבהקטי יוגה, זו הדרך הכי קלה והכי מהירה מכל הדרכים. זה תרגול של אהבה. האהבה הזאת  ניתנת להעצמה על ידי התרגול. דרך הבהקטי, דרך האהבה, אתם מיטהרים הרבה יותר מהר. אתם שוטפים את כל הקארמה הלא טובה שלכם, בצורה מדהימה. כעיקרון צריך לאהוב- פשוט לאהוב, לאהוב ולאהוב.
חשוב להבין שהאהבה האנושית, היא אפילו לא פירור מהאהבה האלוהית. מה שאתם חווים באהבה אנושית, היא אפילו לא פירור מהאהבה האלוהית. אהבה אנושית באה ממקום של שניות. היא נתמכת על ידי החושים. אהבה אנושית מחפשת אובייקט כדי לאהוב.
האהבה היא חובקת כל. אתם לא רק חווים בתוככם שהיא ממלאת כל נים באהבה, אלא גם כל מה שסביבכם מתמלא באהבה, הכל מלא באהבה. אתם חווים אהבה בכל. במה שאתם נוגעים – אתם חווים אהבה. מה שאתם רואים, מה שאתם אוכלים – זו אהבה. הכל  אהבה. זו הפרה-בהקטי, זו האהבה העליונה, האהבה האלוהית העליונה.

חדשות

עיצוב והקמה Webart