» סטאנגים » אי קבלת פירות הפעולה


אי קבלת פירות הפעולה

ברגע שאתם קשורים לפירות הפעולה אתם חוסמים את ה"ספיריט", זאת אומרת שהפירות לא יהיו מושלמים ולא יהיו כל כך מועילים. אותה ספאנדה שרוצה לגלות את השלמות שלה, אתם חוסמים אותה על ידי דאגה וחרדה, לחץ, פחד, תקווה.  

הספאנדה שאקטי היא מושלמת וחופשייה. ברגע שלא תתנו לה להתבטא כשאתם במצב משוחרר וללא ציפיות, היא לא תניב את הפירות שבאמת צריכים להיות. הכלל הזה בא לבטל את האגו של האינדיבידואל, משחרר אותו מקארמה שנוצרת מאשליה ומעניק את חוויית האמת.
לא ללכת עם הראש בקיר, לא להיצמד למשהו או להתעקש על משהו שאתם מאד רוצים, לשחרר את זה. כשאתם מתעקשים, אתם פוגעים באנשים, פוגעים בעצמכם ויוצרים אכזבות אינסופיות. אתם מאשימים את כולם ואתם לוחצים...
אם תלכו לאי קבלת פירות הפעולה, זה ישחרר אתכם מהקארמה של הפעולה, זה ישחרר אתכם מהבערות, זה  יזכה אתכם ויטהר אתכם. צריך לחפש כל הזמן את המקום הזה,  אין שם מתח, אין לחץ, אין דאגה, אין תקווה, אין פחד.
זה העניין של האבסולוט. הוא פועל, אז שהוא ידאג. תצהירו: "אני לא דואג". הלא, זה החוק שלו וזה הרצון שלו. הוא רוצה שתשחררו, הוא ישמח אם תשתפו איתו פעולה. הוא יענה לכם. במקום הזה הוא עונה, הוא ממש עונה.

חדשות

עיצוב והקמה Webart