» סטאנגים » הבליס של ה Self


הבליס של ה Self

ה – BLISS  של ה – SELF , האושר של ה – SELF , האושר של העצמי .
האושר האמיתי, הוא למעשה אנרגיה שנקראת שאקטי, אננדה שאקטי. אננדה שאקטי היא אושר. זה הדבר שהאדם כמהה אליו ומחפש אותו. בשביל זה הוא חי, הוא רוצה להיות מאושר.

למעשה אתם חווים אושר בכל מיני מצבים אבל לא במצב האבסלוטי. בגלל הבערות שהאדם נמצא בה, בגלל החשיכה, הוא לא רואה שההנאה שהוא חווה, באה מבפנים ולא מהאובייקט. האדם הולך ומחפש את האושר באובייקטים חושניים, או בכלל באובייקטים. האדם פשוט לא יודע איפה האושר, אז הוא מחפש את זה באובייקטים.
  זו העוצמה הכי גדולה לחוות את האושר של ה-SELF. למרות שזה נראה כל כך קל, אנשים, יוגים ותלמידים מתקשים להגיע למקום הזה. זה דורש מהאדם שינוי במודעות : לשנות את ההרגלים שלו, לשנות את התפיסה של יופי ושל אושר ולא לטעות באבחנה. אתם כל הזמן מזדהים עם אובייקטים במקום להזדהות עם העצמי. אז אתם נכנסים לדיפרסיה, לדיכאון, למצבי רוח, לשעמום ולכל מיני מצבים, בגלל שאין לכם איזה אובייקט שתוכלו להנות ממנו.
  כשאתם חווים הנאה, הבינו שזה אתם, אותה הנאה היא אתם. זה לא שאתם נהנים, אלא זה אתם - אותו אושר. תמיד חוויתם שאתם נהנים מהאובייקט. פה זה לא כך - פה אתם מזדהים עם אותו רגש של הנאה. כשאתם חווים חוויות אושר במדיטציה, תבינו : זה לא שאתם חווים אושר, אלא אתם האושר הזה. ברגע שאתם מזדהים עם זה שזה אתם, זו חוויה עצומה וההתפתחות הרוחנית נעשית מהירה מאוד. החסד יאיר לכם פנים. זה הסוד.

חדשות

עיצוב והקמה Webart