» סטאנגים » העקרון האבסולוטי


העקרון האבסולוטי

העיקרון האבסולוטי הוא הנושא החשוב ביותר ליוגי.  כל זמן שהאדם לא מכיר בעיקרון הזה, לא יודע אותו, לא חווה אותו, לא מכבד אותו, יהיה לו קשה מאוד לחיות באושר. למעשה הוא פונה לכיוון הסבל, כי העיקרון האבסולוטי הוא המקור לאושר, לידע, לאיזון.

העיקרון הזה הוא המהות. זה הסלף, זה העצמי של כל אחד. האדם הוא הסלף, כל אחד הוא הסלף.  כעיקרון, הסלף הוא הכח והעוצמה שמתבטאים בכל. לא רק באדם. ברגע שהאדם מתחיל להבין את זה, הוא יכול להתחזק מאוד, להעשיר את עצמו ולהצליח בכל דבר שהוא עושה. הוא מדהים - העיקרון הזה. הוא קיים לא רק בשביל שתשגשגו בעולם, אלא גם בשביל שתשגשגו רוחנית. זה מה שייתן לכם הצלחה, זה מה שייתן לכם אושר, זה מה שייתן לכם חופש. אתם צריכים להעריך את זה, כי אתם עדיין במקום אשלייתי שקשור לעולם וקשה לכם לראות שאתם מעבר לזה.
העיקרון האבסולוטי הוא אותו מצב שבו האבסולוט מצהיר על עצמו:I AM SHIVA , זה אני. האדם במהותו הוא שיווא. זה אותו מקום שלא ניתן לשינוי. כל אחד חייב להכיר את המקום הזה, להזדהות איתו ולקבל אותו, כי ברגע שאתם לא פונים למקום הזה, אתם הולכים לאגו. אתם הולכים למקום  אינדיבידואלי וזה כבר מקום מוגבל. אדם לא יכול להיות שקט כשהוא בא מרצון אגואיסטי, פועל ע"פ הרצון האגואיסטי. הוא לא יכול להיות שקט. אותו רצון אגואיסטי צריך לעשות  Shift לרצון האבסולוטי שבא ממקום טהור.  הוא שנותן לכם את כל הרצונות שלכם והמאוויים שלכם.

חדשות

עיצוב והקמה Webart