» איזון מנטלי ונפשי

איזון מנטלי ונפשי

דאגה

דאגה היא הטבע של ההכרה. זה טבעי להכרה ליצור דאגות, ליצור מוגבלויות, ליצור פנטזיות. אבל אתם לא הכרה. דאגה היא מצב שאסור לזלזל בו, מפני שהוא פוגע בלב  האדם. אני מתכוון בלב הפנימי שלו. זה מוריד את האדם למודעות יותר נמוכה. דאגה היא מצב מנטאלי שהוא לא באמת. בהרבה מצבים אנחנו מוצאים שהדאגה נובעת מהתקשרות.

קרא עוד...

האושר הפנימי

מהו אושר אמיתי? אושר אמיתי הוא הטבע של האבסולוט - כאושר. מי שחווה אושר של
ה –,SELF חווה את האלוהי. אלוהים הוא אושר, אלוהים הוא אהבה, אלוהים הוא מודעות.
כשחווים את האושר, צריך להזדהות איתו מיד, להפנים את זה מיד. כשחווים את זה ואפילו לרגע, אפילו לשניה, יש לזה עוצמה אדירה יותר ממדיטציה.

קרא עוד...

השקט הפנימי

השקט הפנימי הוא המצב הטהור ביותר שהאבסלוט נמצא בו. זה הוא. השקט האבסולוטי הוא למעשה האבסולוט במצב של דממה מוחלטת, כמו בקרקעית האוקיינוס. זאת דממה שמכילה עוצמה ומלאה בעוצמה. זה מצב כל כך עצום שלא ניתן לתאר במילים וזה ניתן רק על ידי חוויה ישירה. זה כמו כשאתם צוללים לאוקיינוס, ככל שאתם צוללים יותר פנימה, אתם חווים שקט עמוק מאין כמוהו. כך זה במדיטציה. אי אפשר להשיג את השקט הזה ללא מדיטציה. צריך להיכנס למדיטציה פנימה ולאט לאט לצלול עמוק יותר לשקט הזה.

קרא עוד...

לאהוב את העצמי

אין צורך לחפש אהבה ואין צורך אפילו למצוא אותה, היא נמצאת בתוככם. האהבה נמצאת בצ´אקרה של הלב. לאהבה אין מילים, היא פשוט אהבה. כמו מים טהורים, שרק טובלים בהם. אהבה טהורה היא משהו שאתם לא יכולים לתפוס, מפני שהאהבה הטהורה היא האלוהים בעצמו. זה לא משהו שיש לכם, או שאתם יכולים להשיג, או משהו שאתם יכולים לתת למישהו.

קרא עוד...

הרצון הטהור

הרצון הטהור הוא אותה האנרגיה שהאבסלוט פועל איתה כרצון.
האנרגיה הזו נקראת איצ´ה שאקטי והיא לא שונה מהאבסולוט, כמו שחום לא שונה מאש.
כך האיצ´ה שאקטי לא שונה מהאבסולוט. כל היצירה האלוהית נוצרה בגלל הרצון הזה של   האיצ´ה שאקטי. אותה איצ´ה שאקטי נמצאת בכל אדם. הוא פשוט לא מודע לאנרגיה הזאת באופן טבעי -  ולכן הוא הולך למקום האינדיווידואלי, במקום לעצמי הטהור .

קרא עוד...

סוהם

תרגילי הסו-הם התגלו לסייג נאראדה, המורה הרוחני של עמותת מודעות הסידהא כאשר היה בעיר טורונטו שבקנדה. הוא היה מבלה לעיתים קרובות בפארק שליד ביתו, שם קיבל את ההשראה כאשר היה במדיטציה על צליל הנחל שזרם שם.

 

קרא עוד...

סיפור חוויות מאת נירמאלה

מילדות סבלתי סבל בל יתואר מחוסר איזון מנטאלי או מה שנוהגים לכנות חוסר איזון נפשי. הייתי מאד רגישה, מצבים שדורשים תקשורת פעמים רבות הסתיימו בבכי ממושך ובאופן כללי הייתי שרויה בעצבות ויאוש מכך שלא מצאתי משמעות בקיום שלי בעולם. חשוב לציין שהתנאים וההישגים שלי בעולם היו טובים מאד, הכונה היא שנולדתי למשפחה חמה ותומכת, חונכתי היטב, לא היה לי חסר דבר חומרי מעולם והצטיינתי כמעט בכל דבר שעשיתי בחיים.

קרא עוד...

חדשות

עיצוב והקמה Webart