» זוגיות ואהבה

זוגיות ואהבה

התקשרות

האדם מחפש את האהבה באובייקטים : באדם, בחיה, או באובייקט דומם. כל אדם עבר את החוויה הזו, שהוא מתאהב באדם אחר ויוצר התקשרות. התוצאה היא סבל, שבתוכו יש פחדים, ספקות, כעס, שנאה וקנאה. הגורם הראשוני להתקשרות לאדם אחר, הוא ההתקשרות לגוף ולאינדיבידואליות.

קרא עוד...

לאהוב את העצמי הטהור

בעיקרון, האדם צריך להבין, שהעצמי הטהור שלו הוא האהבה. הוא צריך להזדהות אתו כאהבה. הביטוי של האהבה יכול להתבטא בצורות שונות, אבל המהות שלה אחת:
"אני אהבה טהורה".

קרא עוד...

אהבה באמת

כל אחד מחפש אהבה ורוצה אהבה, אך לרוע המזל, האדם מחפש אותה במקום שבו היא אינה קיימת. ללא ספק, הגורם לחיפוש הנואש הוא הבערות. כדי להבין את המקום הזה, האדם צריך לגלות את המהות הפנימית שלו ומשם לחוות ולהסיק מסקנות ביחס למהי אהבה באמת. נאמר שאהבה היא הטבע של אלוהים. היות והמהות של האדם היא האלוהי בעצמו, האדם יכול לחוות את האהבה הזו. הבערות פשוט יוצרת תפיסה שונה.

קרא עוד...

זוגיות

לפני שאדם הולך ליצור יחסים עם פרטנר, או כל סוג אחר של יחסים, שהאהבה היא המרכז והמהות שלהם, האדם צריך ללמוד לאהוב את עצמו כעצמי טהור.

קרא עוד...

החושים והמאיה

החושים הם אחד הגורמים למלכודת, להתקשרות מתוך אהבה. כשגבר רואה אישה יפה, הוא מיד מעלה מחשבות, רצונות ופנטזיות וחושק בה. פה חוש הראיה הוא המניע להתקשרות. הרגש המוגבל נצמד למחשבה ויוצר מצב קארמי, שהגבר לא מודע לו. ואז הוא נלכד בקסם האישה ואומר "אני מאוהב". מצב זה יכול גם להיות הפוך בין אשה לגבר. קסם המאיה מדהים ביותר ויוצר אשליה, שהאדם לא יכול לעמוד מולה ללא ידע אמיתי.

קרא עוד...

אהבה

אדם צריך לסלק את האגואיזם ולאהוב ללא תנאים, ללא התקשרות, ללא דרישות, שתלטנות ורכושנות ולוותר על דעות ועל קונספציות לגבי אהבה. אהבה היא מים טהורים. לא צריך לסנן אותה, לא צריך לבדוק אותה. היא אהבה בזכות עצמה, היא האבסלוט, היא מהותו של האדם.

קרא עוד...

חדשות

עיצוב והקמה Webart