» פעילויות

פעילויות

סאטסנג

בכל יום חמישי בשבוע בשעה 20:30 בערב, כל החברים והמשתתפים מתכנסים לשמוע סטסנג הניתן על ידי סייג´ נאראדה על נושא מסויים של בהופעה חיה או בוידאו.
פעילות זו בדרך כלל מסתימת בשעה 23:00 .
באם הנך מבקר חדש, מתקיימת הרצאת מבוא בכל יום חמישי לפני הסטסנג בשעה 20:00 והיא הינה חובה עבור מבקרים חדשים על מנת שיוכלו לקבל הבנה בסיסית על מהי דרך סידהא יוגה.

חובה ליצור קשר קודם לפני ההגעה דרך טופס "צור קשר"  לתאום ולפרטים נוספים.

קרא עוד...

שירה

בכל יום שלישי בין 20:30 ל- 22:00 בערב משתתפים מתכנסים למדוט ולשיר סוודיה וקירטאנס אשר ניחנו בכוח לעורר אהבה עמוקה, אושר ושקט בלב של כל אחד.

קרא עוד...

גורו גיטה

המזמור הזה הוא כל כך עצום, שיש לו את הכוח לעורר אהבה ואושר בלב של האדם ששר אותו. בימי שבת בבוקר בין 9:00 ל- 11:00 שרים במרכז את מזמור הגורו-גיטה הקדוש אשר קודמים לה שירת מנטרות שמהוות הקדמה לה. סוואמי מוקטננדה פרמהמסה כתב על הגורו-גיטה כי היא הינה "הטקסט היחיד שאי אפשר בלעדיו". בשירה הנערצת הזו, לורד שיווא מגלה לאלה פרווטי את האמצעים דרכם נשמה הכלואה בתוך גוף יכולה להיות משוחררת לחלוטין מהמחזוריות של לידה ומוות ולהשיג את המוחלט.
המזמור המיוחד הזה, בין אם שרים אותו באופן קבוע או למספר פעמים, משמש כעץ מגשים משאלות לכל הרצונות גשמיים ורוחניים כאחד.

קרא עוד...

אינטנסבים

פעילות מרוכזת, המתקיימת בימי שבת בין 08:30 ל- 18:00.
נושא מסויים נבחר ליום הספציפי הזה, ומוענק עליו ידע יותר נרחב ומעמיק במהלך שני סטסנגים מלאים הניתנים במהלך היום. יותר חשוב מכך, במהלך יום זה מתקיימות שתי מדיטציות ארוכות אשר בהן סייג´ נאראדה מעניק מגע בין הגבות לכל משתתף ודרכה מועברת שאקטי השלו אל אותו אדם. ארוחת צהריים, מנוחה, שירה וחקירה עצמית גם ניתנים במסגרת היום הזה.
לוחות זמנים של אינטנסיבים מתפרסמים באופן קבוע באתר זה או שהנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישירות לקבלת אינפורמציה נוספת.

קרא עוד...

סדנאות

כפעמיים בשנה, המרכז יוזם סדנא בת ארבעה ימים המתקיימת במקום שקט ושליו מחוץ לעיר. סדנאות הן דרך נפלאה לאפשר לכל אחד לעשות טרנספורמציה פנימית וכן לחזק את הידע ומהווים הזדמנות מצויינת להתפתח רוחנית בתקופה קצרה מאוד הודות לאינטנסיביות של המדיטציות ותירגולים מנטליים ורוחניים אחרים. המשתתף גם רוכש  חכמה שניתן ליישם אותה  ביום יום עבור התועלת האישית שלו ולהעשיר את עצמו רוחנית ופרקטית.
לוחות זמנים של סדנאות מתפרסמים באופן קבוע באתר זה או שהנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישירות לקבלת אינפורמציה נוספת.

קרא עוד...

חדשות

עיצוב והקמה Webart